Ranking najlepszych akcesoriów do ekspresów

Posiadanie ekspresu do kawy to jedno. Aby urządzenie służyło jak najdłużej, należy koniecznie zaopatrzyć się w profesjonalne środki do konserwacji i pielęgnacji. W poniższym rankingu przedstawiamy najlepsze z najlepszych! Możesz mieć pewność, że dzięki nim Twój ekspres do kawy będzie działał jak najdłużej, a kawa którą dla Ciebie przyrządzi, będzie miała zawsze tak samo aromatyczny smak.

Jeżeli jeszcze nie masz swojego wymarzonego ekspresu, polecamy ekspresy w sklepie Świat Ekspresów!

1. MELITTA FILTRY DO WODY

Filtry do wody firmy Melitta® do ekspresów domowych i profesjonalnych umożliwiają regularne filtrowanie wody, używanej do przygotowania kawy. Dzięki temu, skutecznie zapobiegniesz gromadzeniu się uporczywego osadu z kamienia na grzałce i innych elementach ekspresu. Dzięki temu, Twój ekspres nie tylko będzie zużywał o wiele mniej energii podczas przygotowywania kawy, ale również zwiększy się jego żywotność. Posiadając w swoim ekspresie filtr do wody Melitta® masz pewność, że produkt filtruje wapno i inne szkodliwe substancje, zapobiega zakamienianiu urządzenia oraz zmniejsza stopień twardości wody. Tym samym wydłuża żywotność ekspresu oraz poprawia smak napojów przyrządzanych w ekspresie.

2. KRUPS ODKAMIENIACZ TABLETKI

Odkamieniacz w tabletkach marki Krups to rewelacyjny produkt, który został stworzony z myślą o prawidłowej pielęgnacji Twojego ekspresu. Odkamieniacz stworzony został z myślą i miłośnikach aromatycznej kawy z ekspresu, którzy nabyli swój wymarzony sprzęt. Posiadanie ekspresu wiąże się z obowiązkiem odpowiedniej pielęgnacji i konserwacji urządzenia. Wykorzystaj odkamieniacz do ekspresów marki Krups!  Plus użycia odkamnieniacza w tabletkach jest taki, że nie musimy samodzielnie odmierzać odpowiedniej ilości płynu czy granulatu. Wystarczy zaaplikować kapsułkę odkamieniającą marki Krups w odpowiedniej komorze i gotowe!

3. NIVONA ODKAMIENIACZ W PŁYNIE

Odkamieniacz w płynie, do ekspresów marki NIVONA, został zaprojektowany specjalnie dla urządzeń tego producenta. Warto stosować oryginalne środki do pielęgnacji sprzętu do zaparzania kawy. Dzięki temu, nie musimy obawiać się o odrzucenie wniosku reklamacyjnego, a nasz ekspres będzie chroniony gwarancją w przypadku jakiekolwiek awarii. Regularne odkamienianie chroni urządzenie przed wszelkimi usterkami oraz zachowuje pełnię smaku i aromatu kawy. Wystarczy zastosować się do instrukcji podanej na opakowaniu, aby cieszyć się odkamienionym ekspresem i wyśmienitą kawą!

4. BOSCH ODKAMIENIACZ PŁYN

Płynny odkamieniacz do ekspresów firmy BOSCH, został przygotowany tak, aby idealnie współpracować z urządzeniami tego producenta. Zachęcamy aby używać oryginalnych środków do pielęgnacji profesjonalnych i domowych ekspresów. Dzięki temu, nie musimy obawiać się o odrzucenie wniosku reklamacyjnego, a w przypadku jakiekolwiek awarii nasze urządzenie będzie wtedy chronione gwarancją. Aby pozbyć się uporczywego kamienia, warto przygotować roztwór według instrukcji na opakowaniu. Wlewamy go do pojemnika na wodę i włączamy ekspres. Gdy podgrzewanie wody dobiegnie końca, wylewamy płyn z dzbanka, a pojemnik dokładnie opłukujemy wodą.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.