Jaki ekspres Jura do domu? Który ekspres tej firmy wybrać?

Dla wielu z nas wypicie kawy o poranku jest nie tyle obowiązkiem ile pewnym rytuałem. Pomimo tego, że nikt nas nie zmusza do jej wypicia, to nie potrafimy sobie odmówić filiżanki aromatycznej kawy z samego rana. Jednak, aby jej smak sprawiał nam wyłącznie radość bez skrzywienia na twarzy, musimy ją odpowiednio przygotować. Musisz pomyśleć o dobrym ekspresie do kawy do domu. Jednak w tym momencie pojawia się jedno ważne pytanie. Jaki ekspres do kawy do domu wybrać? Przyjrzyjmy się popularnej firmie Jura!

EKSPRESY AUTOMATYCZNE JURA

Jeżeli oprócz wygody zależy Ci również na przygotowywaniu wysokiej jakości kawy, to doskonałym wyborem okazuje się ekspres JURA. Automatyczne ekspresy do kawy szwajcarskiego producenta stały się synonimem wysokiej jakości i zyskały sławę na całym świecie. Jura jest niekwestionowanym liderem wśród producentów ekspresów automatycznych klasy premium oraz wyznacznikiem nowych trendów.

W ofercie producenta Jura znajdują się ekspresy przeznaczone do pracy w biurach oraz gastronomii, ale przede wszystkim są to najwyższej jakości ekspresy automatyczne do domu.

EKSPRES JURA ENA8

Ekspres automatyczny Jura ENA8 jest jednym z najnowszych modeli szwajcarskiego producenta. Przeznaczony jest głównie do użytku domowego. Dostępny w 4 wersjach kolorystycznych  ekspres niewielkich rozmiarów, którego wysokość przekracza zaledwie 30 cm. Dlatego powinien znaleźć dla siebie miejsce w niemal każdej kuchni. Zbiornik na kawę pomieści 125 g kawy, a plastikowy pojemnik na wodę ma pojemność 1,1 l. Urządzenie nie należy do najlżejszych, ponieważ waży prawie 11 kg, ale w żadnym wypadku nie przeszkadza to w jego swobodnym przemieszczaniu.

EKSPRES JURA J6

Ekspres automatyczny do domu Jura J6 to niesamowite urządzenie, które z pewnością będzie gwiazdą każdego Twojego poranka oraz spotkań w gronie przyjaciół. Dostępny w kolorze Piano White stoi na czele najatrakcyjniejszych ekspresów marki Jura. Szczegółowe dopracowanie wszystkich detali sprawia, że J6 to jeden z bardziej pożądanych ekspresów automatycznych na świecie. Oprócz wyjątkowego designu, urządzenie jest po prostu bardzo praktyczne. Ekspres w kolorze białym został wykonany z wytrzymałych materiałów i jest odporny na zarysowania. Zbiornik na wodę ma pojemność 2,1 l, a pojemnik na ziarna zmieści 250 g kawy.

EKSPRES JURA Z6

Ekspres automatyczny do domu Jura Z6 to urządzenie klasy premium, dostępne w dwóch wersjach. Ekspres ciśnieniowy Jura Z6 to jeden z cięższych automatycznych ekspresów do domu, ponieważ waży 12 kg, ale gdy poznamy bliżej jego wszystkie zalety, to nie powinno nas to dziwić. Zbiornik na wodę ma pojemność 2,4 l, a pojemnik na ziarna zmieści 280 g kawy. W ekspresach Jura Z6 2018 zastosowano zupełnie nowy młynek Professional Aroma Grinder, który z kawy potrafi wyciągnąć jeszcze więcej aromatu niż Aroma G3 i jest zdecydowanie cichszy. W dodatku, urządzenie to jest teraz w bardzo korzystnej cenie (Jura z6 – sprawdź promocję).

 

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.