Wypożyczenie ekspresu – czy jest warte zachodu?

Kupno ekspresu nie widzi się każdej osobie, która marzy o świeżo parzonej kawie. Z pomocą przychodzi wypożyczalnia ekspresów, która może udostępnić nam ekspres na konkretny okres w celach testów. Możemy również dzięki temu sprawdzić, czy kawa z ekspresu to odpowiedni wybór dla nas. Oprócz domowych warunków wynajem ekspresu będzie świetnym rozwiązaniem na imprezy i wydarzenia, na przykład te biznesowe, które bez dobrej, świeżej kawy się nie obędą.

Wybierz ulubiony rodzaj kawy

Ulubiona kawa to podstawa każdego dnia wielu kawoszy. Sugerując się swoim ulubionym napojem, dopasujemy ekspres do naszych indywidualnych preferencji. Jeśli codziennie z rana marzy nam się filiżanka czarnego espresso, to warto postawić na ekspresy wysoko ciśnieniowe. Jeśli chcemy zdecydować się na smakowe cappuccino, to warto zastanowić się nad ekspresami kapsułkowymi, do których dobierzemy ulubiony rodzaj i smak kawy.

Porównaj modele

Na rynku dostępne są modele automatyczne ciśnieniowe, kolbowe i kapsułkowe. Każdy z nich bez wątpienia robi pyszną kawę, jednak pozostałe czynniki mogą wpływać na wybór tego odpowiedniego. Głównym z nich jest mycie. Niektóre ekspresy wymagają skomplikowanego procesu czyszczenia, który może zniechęcić do robienia codziennej kawy. Wypożyczalnia ekspresów oferuje ekspresy dostosowane nie tylko do preferencji smakowych, ale i do ilości czasu, jaki chcemy poświecić naszej maszynce.

Sprawdź dodatkowe funkcje

Ekspresy do kawy różnią się nieco pod względem dodatkowych funkcji. Jedne z nich będą miały wbudowany młynek do kawy, a w drugich spienione mleko będzie lało się bez naszej ingerencji w jego spienianie. Oprócz takich podstawowych rzeczy ekspresy często mają również funkcję tworzenia własnych przepisów na kawę lub dostosowanie czarnego napoju do naszych preferencji. Niezależnie czy lubimy latte macchiato, czy espresso doppio – ekspres przygotuje nam ulubioną kawę o każdej porze.

Wypróbuj ekspres

Oczywiście żaden opis nie przekłada się na rzeczywistość. Wypożyczalnia ekspresów oferując wypożyczenie konkretnego modelu, pozwala na wypróbowanie każdej z funkcji tego sprzętu. Oprócz domowe użytku ekspres możemy wypożyczyć również na spotkania biznesowe, konferencje czy różnego rodzaju targi i wystawy, podczas których poczęstujemy naszych odwiedzających czarnym trunkiem. Oprócz ekspresu, w ramach wypożyczenia otrzymujemy również zapas kawy na cały okres, dzięki czemu nie musimy się martwić o zapasy.

 

źródło zdjęć: freepik.com

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.