Jura E8 – recenzja

Szukasz idealnego ekspresu do domu? Robisz rozeznanie, która maszyna najlepiej spełni Twoje oczekiwania? Zajrzyj do naszego dzisiejszego wpisu i koniecznie przeczytaj naszą profesjonalną recenzję ekspresu JURA E8! Znajdziesz tu najważniejsze parametry oraz charakterystykę designu. Dzięki temu podejmiesz słuszną decyzję – nie zwlekaj!

Ekspres Jura E8 Dark Inox czy Piano White?

Ekspres do kawy Jura E8 jest urządzeniem, które w warunkach domowych będzie spełniało się rewelacyjnie. Do wyboru mamy dwie wersje kolorystyczne tego niesamowitego ekspresu. Pierwsza z 2016 roku oraz odświeżona i udoskonalona z 2018 roku. Ekspresy z pierwszej serii były produkowane w dwóch kolorach – Platin oraz Dark Inox, a oferta Jura E8 2018 została poszerzona o ekspres w eleganckim kolorze Piano White. Ekspres ciśnieniowy Jura E8 jest nieco większy od ENA8, ale jego rozmiary również pozwalają na umieszczeniu go w niemal każdej kuchni. Urządzenie to posiada także znacznie większy pojemnik na kawę, który zmieści aż 280 g ziaren, oraz zbiornik na wodę o pojemności 1,9 l. Dzięki temu nie musimy co chwilę ich uzupełniać, a zaoszczędzony czas możemy przeznaczyć na dobrą książkę. Pomimo większych rozmiarów, to ekspres automatyczny Jura E8 waży niecałe 10 kg.

Ekspres Jura E8 – co warto o nim wiedzieć?

Jura E8 2018 prezentuje się doskonale w każdej nowoczesnej kuchni, a jego szlachetne kształty zostały podkreślone wspaniałym wzornictwem. Najbardziej charakterystycznym elementem designu ekspresu jest karbowany zbiornik na wodę, który wprowadza urządzenie w najnowsze trendy, a biały model prezentuje się wprost cudownie. Zwieńczeniem wyjątkowego projektu Jura E8 jest lśniąca, chromowana tacka ociekowa. Za mielenie kawy w ekspresie Jura E8 odpowiada bardzo precyzyjny i szybki 6-stopniowy młynek Aroma G3 stosowany w większości ekspresów Jura. Jednostka zaparzająca ekspresu automatycznego Jura E8 reguluje ilość kawy przeznaczonej do parzenia w przedziale 5-16 g.

Ekspres Jura E8 – instrukcja obsługi

Jura E8 jest obsługiwany za pomocą dużego i czytelnego kolorowego wyświetlacza TFT, który w prosty sposób przeprowadza nas przez wszystkie procesy zachodzące w urządzeniu. Za pomocą 6 przycisków zatwierdzamy nasze wybory, a kolorowe ikony na ekranie zdecydowanie ułatwiają pracę osobom, które nie miały dotąd przyjemności pracy z ekspresem. Dodatkowo urządzeniem możemy sterować za pomocą smartfona, ponieważ ekspres jest kompatybilny z najnowszym systemem JOE (Jura Operating Experience).

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.