Serwis i naprawa ekspresów – wszystko, co musisz wiedzieć 

Ekspresy do kawy spotykane są nie tylko w kawiarniach czy biurach, ale także w domach. Jednak czasem zdarza się, że mimo dobrego wykonania potrzebna jest naprawa tego urządzenia. Jeśli zatem chcesz wiedzieć, jakie prawa przysługują Ci z tytułu zakupu ekspresu – przeczytaj artykuł. 

Dzisiejszy artykuł będzie w szczególności poświęcony urządzeniom marki Jura, ponieważ jest to niezwykle popularna firma wśród użytkowników ekspresów i niezwykle często można znaleźć zapytania o te ekspresy w sieci. Pomimo tego, że są to urządzenia najwyżej jakości, mogą się czasem psuć. Dlatego warto być w stałym kontakcie z dystrybutorem ekspresu, aby w każdym momencie móc do niego zadzwonić i zgłosić usterkę. Warto robić tu u sprawdzonej firmy, ponieważ można mieć wtedy pewność, że podczas naprawy mechanicy korzystają ze sprawdzonych części i są oficjalnym dystrybutorem marki Jura w Polsce, czyli Jura Premium Partners.

Co składa się na serwis?

Na serwis marki Jura składa się kilka czynników. Są to: 

  • Wykwalifikowana kadra – kadrę, która zajmuje się serwisem ekspresów Jura, stanowią osoby, które posiadają wieloletnie doświadczenie w branży. Manualne zdolności pracowników bardzo często potwierdzane są technicznymi tytułami i dyplomami. Pozwala to na utrzymanie najwyższej jakości usług i 99% klientów poleca je swoim znajomym. To o czymś świadczy, prawda?
  • 6 miesięcy gwarancji – Jura jako jeden z największych producentów ekspresów do kawy na polskim rynku daje pewność, że gwarancja obejmuje całość wykonywanych prac bez kruczków i gwiazdek. Z kolei sam okres gwarancji obejmuje aż 6 miesięcy!
  • Gwarancja ceny – Serwis Jura daje także pewność, że cena naprawy ekspresu z pewnością będzie konkurencyjna i lepsza niż w przypadku innych serwisów. Jura daje także możliwość, że jeśli cena naprawy nie odpowiada klientowi, serwis odeśle mu ekspres w nienaruszonym stanie, a za transport nie zostanie policzona żadna opłata. 
  • Naprawa ma miejscu – producent Jura zapewnia także naprawdę urządzeń bez wychodzenia z domu. Ta innowacyjna usługa polega na wyeliminowaniu wszelkich niedogodności, które mogą towarzyszyć naprawie ekspresu. Działa to tak, że po zgłoszeniu ekspresu do naprawy poprzez formularz lub zgłoszenie telefoniczne. Ekipa naprawcza przyjeżdża do klienta i odbiera ekspres, aby zająć się jego naprawą. 

Co wyróżnia markę Jura?

Żeby lepiej poznać specyfikę serwisu firmy, warto odrobinę poznać jej historię. Jej tradycje sięgają 1931 roku, kiedy to ta szwajcarska firma zaczęła produkować ekspresy do kawy, które nie dość, że są łatwe w obsłudze, to na dodatek elegancko wyglądają. 

Dlatego, jeśli Twój ekspres Jura ulegnie awarii, serwis ekspresów Jura poradzi sobie z każdą usterką. Producent tych urządzeń oferuje bowiem szybkie, efektywne i fachowe poradnictwo, które w dodatku działa w systemie door2door. Warto zaznaczyć, że serwis ekspresów Jura działa tylko na oryginalnych częściach, a po każdej naprawie udziela gwarancji, dzięki czemu klient zyskuje pewność, że jego sprzęt będzie działał niezawodnie.

freepik.com

 

Twardość drewna kominkowego
Twardość to bardzo istotna cecha charakteryzująca drewno i jedna z najważniejszych wartości dotyczących drewna opałowego. Badana...

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.