Ekspres do biura – trudny wybór

Dla wielbicieli kawowego smaku, ekspres to podstawowe urządzenie. Jeśli jednak zależy Ci na najwyższej jakości i potrzebujesz profesjonalnego urządzenia do firmy lub biura, pomożemy znaleźć w pełni odpowiedni rodzaj ekspresu.

Ekspres ciśnieniowy automatyczny

Ekspres ten jest przystosowany do robienia dużej ilości kaw dziennie, dlatego niektóre modele są specjalnie przygotowane pod firmy. Jest to obecnie najpopularniejszy, a zarazem najdroższy wariant tego typu urządzenia. Jednak odwdzięcza się tym, że robi smaczną i aromatyczną kawę. Ekspres ten jest jednym z najbardziej zaawansowanych, co pozwala nam przyrządzić właściwie każdy rodzaj kawy.

Techniczna strona ekspresu

Jak wskazuje jego nazwa, wykorzystuje on wysokie ciśnienie, a ziarna kawy przesypują się do pojemnika, gdzie następnie są mielone i parzone. Obecność wbudowanego młynka, pozwala na znacznie szybsze zrobienie kawowego napoju. Oczywiście ekspres automatyczny bez problemu przygotuje zwykłą małą czarną. Posiada także dyszę spieniającą mleko, dzięki której możemy przygotować naszą ulubioną latte. Ponadto w nowszych modelach ekspresu automatycznego może wyróżnić ten na kapsułki, który jest prawdopodobnie jeszcze szybszy. Warto jeszcze wspomnieć o tym, że jeśli chcemy dużej ilości kaw w ciągu dnia, możemy zaopatrzyć się w taki ekspres do biura, który posiada aż dwa dozowniki na filiżankę, kubek czy szklankę. Możliwości wyboru odpowiedniego urządzenia jest wiele. Teraz tylko musimy zdecydować się, jaki najbardziej będzie nam odpowiadał pod względem narzuconych kryteriów.

 

0

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*