Dzierżawa ekspresu do biura – czy to się opłaca?

Niezwykle istotną kwestią, w celu utrzymania koncentracji i dobrej formy pracowników przez cały dzień, jest zapewnienie im dostępu do kawy. Przerwy na kawę sprzyjają zacieśnianiu się relacji między pracownikami i wpływają na dobrą atmosferę. Do najbardziej ekonomicznego rozwiązania należy dzierżawa ekspresu. Dlaczego warto się na to zdecydować?

Ekspres do kawy w biurze – podstawa udanej pracy

Prowadząc firmę musisz wiedzieć, że dostępność ekspresy usprawnia proces przygotowania tego aromatycznego napoju. Pracownicy nie będą musieli samodzielnie zaparzać kawy oraz czekać, aż woda zagotuje się w czajniku. To niezwykle istotne, zwłaszcza w miejscu gdzie pracuje wiele osób.

Sprzęt biurowy musi być wysokiej jakości, ponieważ najważniejsze jego cechy to sprawność i wydajność. Musi być wytrzymały na parzenie kilkunastu, do nawet kilkudziesięciu kaw dziennie. Profesjonalny ekspres do biura może niekiedy kosztować kilkadziesiąt tysięcy i być sporym obciążeniem dla budżetu. Na ratunek w tego typu sytuacji przychodzi wynajem ekspresu – Klinika Ekspresów.

Wady dzierżawy ekspresu do kawy

Zacznijmy od wymienienia minusów tego typu rozwiązania. Przede wszystkim koszty, związane z opłatą rat. Zawsze przecież można postawić w pomieszczeniu socjalnym zwykły, przelewowy ekspres, lub w ogóle zdecydować się na sam czajnik. Ale czy to ma sens? Niestety nie.

Dzierżawy obawiają się również osoby, które nie są pewni swojej płynności finansowej. Obawiają się, czy będą w stanie miesiąc w miesiąc spłacać raty. Jednakże to również problem, który da się bardzo łatwo rozwiązać.

Zalety dzierżawy ekspresu do kawy

Zalet jest tu zdecydowanie więcej.

Korzystając z usługi dzierżawienia ekspresu do kawy do biura, możemy zagwarantować naszej firmie najwyższej jakości sprzęt. Dla przykładu, wybierając ekspresy marki Jura, wiemy, że wybieramy urządzenie solidne, trwałe i dobrze wykonane. To marka, która na parzeniu kawy zna się najlepiej, dlatego warto jej zaufać. W przypadku usterki lub konserwacji ekspresu, jeżeli dzierżawimy sprzęt nie musimy przejmować się wzywaniem serwisanta i pokryciem kosztów naprawy. Wszystko jest wliczone w koszt dzierżawy.

Dzięki podjęciu decyzji o dzierżawie ekspresu, zapewniasz swojej firmie dostawę kawy najwyższej jakości, która zadowoli kubki smakowe każdego smakosza. Twoi pracownicy będą mogli cieszyć się profesjonalnie zaparzaną kawą. Dzięki temu będą mogli się zrelaksować i poprawić koncentrację i skupienie na pracy.

Wynajem ekspresów do kawy – podsumowanie

Podejmując decyzję o dzierżawieniu ekspresu należy dokładnie podliczyć jej koszty i uwzględnić w budżecie i wydatkach firmy. Prowadząc niewielką działalność oraz mając niewielką przestrzeń biurową musimy liczyć się z tym, że w zupełności wystarczy niewielki ekspres, np. kolbowy. Jeżeli zarządzasz dużą korporacją warto wybrać porządny ekspres automatyczny. Najlepiej ten z trybem samooczyszczania się i o dużej mocy.

Twardość drewna kominkowego
Twardość to bardzo istotna cecha charakteryzująca drewno i jedna z najważniejszych wartości dotyczących drewna opałowego. Badana...

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.