Wybieramy tani ekspres do kawy dla małego biura

Jeżeli rozważasz zagwarantowanie pracownikom dostępu do dobrej kawy, ale nie chcesz wydać zbyt dużo pieniędzy – przeczytaj poniższy tekst! Pokażemy Ci, że możesz pozwolić sobie na zakup ekspresu za nieduże pieniądze! Poniżej, prezentujemy subiektywny wybór niedrogich sprzętów do parzenia kawy, które doskonale sprawdzą się w małym biurze. Znalazły się w nim różne rodzaje ekspresów, które łączy funkcjonalność i przystępna cena.

Ekspres przelewowy do 200 zł Russel Hobbs

A dokładniej model Russel Hobbs 20680-56. Jak widzisz, za dobry ekspres przelewowy wcale nie trzeba zapłacić sporej sumy. To wydatek który będzie kosztował Cię 200 złotych, a zyskasz nowoczesny i funkcjonalny ekspres. Dzięki pojemnemu dzbankowi pracownicy mogą  zaparzyć jednocześnie 10 kaw! Bardzo szybko się nagrzewa i posiada tryb samooczyszczania się, co ułatwi pielęgnowanie i dbanie o czystość urządzenia. Od teraz Twoi pracownicy będą mogli pić ulubioną kawę o poranku, a Twój budżet praktycznie tego nie odczuje!

Ekspres na kapsułki do 350 zł

Tu wymienimy dwa rodzaje: tradycyjny kapsułkowy i kapsułkowy ciśnieniowy. Oba ekspresy nie przekraczają swoim kosztem 350 zł.

Ciśnieniowy na kapsułki NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo KP1000

Producenci chętnie wyposażają ekspresy ciśnieniowe w coraz nowsze technologie. Ten rodzaj ekspresu będzie nieco droższy, niż ekspres przelewowy. Jednak to wciąż kwota 300 zł, którą zapłacisz jednorazowo. To trwały, funkcjonalny i elegancki sprzęt oraz kompaktowe urządzenie, które wszędzie się zmieści. Umożliwia wykonanie wielu różnych napojów kawowych o wspaniałym aromacie. Wystarczy tylko regularnie dokupywać kapsułki. Dodatkowo urządzenie jest poręczne i nie zajmuje dużo miejsca. Można je również łatwo zapakować i transportować wedle własnego uznania.

Ekspres na kapsułki Bosch Tassimo Vivy TAS1252

To idealna opcja dla oszczędnych miłośników kawy. Ekspres jest wyposażony w inteligentną technologię kodów kreskowych. Samodzielnie ustawi temperaturę, ilość wody i ciśnienie zaparzania dla wybranej kawy. Można za jego pomocą przygotować aż 18 różnych mieszanek kawowych. Jest również energooszczędny, dlatego przyjazny środowisku. Kosztuje od 300 – 350 zł.

Tani i dobry ekspres ciśnieniowy kolbowy

Jeśli chcesz zapewnić swoim pracownikom możliwość przygotowania profesjonalnego espresso, lub mlecznego cappuccino to kupn ekspres kolbowy. Ekspres ciśnieniowy kolbowy DELONGHI EC 151.B możesz kupić za jedyne 350 zł! Model posiada wyciągany zbiornik na wodę o pojemności 1 litra oraz dyszę do spieniania mleka. Wyjmowana kratka spływowa ułatwi czyszczenie i konserwację urządzenia, a System Cappuccino pozwala na utworzenie gęstej, kremowej piany. Pamiętaj jednak, że przyrządzenie kawy w tym ekspresie może zajmować więcej czasu, więc jeżeli zależy Ci na efektywności pracowników, dwa razy zastanów się nad kupnem ekspresu kolbowego.

Najtańszy automatyczny ekspres ciśnieniowy DELONGHI ECAM 22.110.B

Ekspresy automatyczne ciśnieniowe to najdroższy wariant dostępny na rynku. Są najczęściej wyposażeniem profesjonalnej kawiarni lub restauracji. Jednak firma De’Longhi oferuje bardzo tanie rozwiązanie! Model ECAM będzie Cię kosztował nie więcej niż 1400 zł. To solidny ekspres, wyposażony w żarowy młynek, który posiada wiele przydatnych funkcji. Za sprawą jednego przycisku, każdy pracownik przyrządzi sobie profesjonalną kawę w wybranym wariancie.

Podsumowanie

Powyższy ranking powstał z myślą o niewielkich przedsiębiorstwach, w których kupno profesjonalnego ekspresu jest nierentowne. Ekspresy do kawy dla biura powinny być ekonomicznie opłacalne i dostosowane do potrzeb pracowników.

0

Komentarze

Dodaj komentarz

Komentarz*