Ekspres do biura – na co zwrócić uwagę?

Jeśli Twoi pracownicy piją duże ilości kawy, to najwyższy czas, aby zaopatrzyć się w ekspres do biura. Tradycyjne parzenie kawy bądź przyrządzanie jej za pomocą kawiarki to mozolna oraz długa czynność. Warto zapewnić komfort pracownikom pod tym względem.

Wydajność ekspresu i rodzaj kaw

To dwie kluczowe kwestie, na które należy zwrócić uwagę, kupując ekspres do kawy. Wydajność ekspresu, czyli to ile jest w stanie dziennie przygotować filiżanek kawy. Niektóre modele pozwalają na zrobienie dwóch lub więcej filiżanek jednocześnie. Zatem warto oszacować, ile ekspres będzie przygotowywał kawy. Drugim ważnym czynnikiem jest ich rodzaj. Ekspres również jest odpowiednio dostosowany do danego typu kawy. Dlatego nie w każdym urządzeniu znajdziemy możliwość przyrządzenia latte. Ekspres najczęściej wtedy nie będzie posiadał spieniacza bądź dyszy spieniającej. Mniejsze biura o zróżnicowanej licznie pracowników mogą pozwolić sobie na zakup ekspresu na kapsułki. Łatwe oraz szybkie w obsłudze urządzenie. Rodzaj kawy także jest istotną kwestią. Zazwyczaj ekspres ciśnieniowy automatyczny pozwala na zrobienie dużej ilość ulubionego napoju wraz z jego różnym rodzajem.

Dodatkowe funkcje w urządzeniu

Jeśli zdecydujemy się na ekspres ciśnieniowy automatyczny to w wielu modelach mamy dodatkowe funkcje. Niekiedy jest to możliwość przygotowania dwóch filiżanek kawy jednocześnie wraz z ich podgrzaniem. Wśród innych dodatkowych opcji – dotykowy wyświetlacz, zapamiętywanie ustawień, oraz funkcja samooczyszczania i odkamieniania. Z pewnością ułatwiają one korzystanie z ekspresu i sprawiają, że zaoszczędzamy dodatkowo czas. Nie zapominajmy o samym designu urządzenia. W dodatku wiele z nich charakteryzuje kompaktowa wielkość, dlatego łatwo znaleźć funkcjonalne urządzenie. Dlatego polecamy ekspresy do biura w sklepie świat ekspresów, gdzie z pewnością znajdziesz odpowiedni sprzęt do swojej firmy.

Zostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.