Wypożyczalnia Ekspresów – atrakcyjna oferta

Nie każdy posiada w domu ekspres. Zdarza się, że inną kawę niż rozpuszczalną pijemy, będąc w gościach lub kawiarni. Jeśli komuś szkoda wydawać sporą sumę na porządny ekspres to może go wypożyczyć. Tak samo, jeśli nie jest się zdecydowanym na jeden model, można wypróbować parę rodzajów i w późniejszym czasie zdecydować o swoim docelowym sprzęcie, który posłuży na długie lata. Dzierżawa ekspresu jest także rewelacyjnym rozwiązaniem dla osób, które uwielbiają co chwilę zmieniać rzeczy, aby ciągle mieć coś nowego. Atrakcyjna oferta cenowa, wyboru modeli oraz długi okres wypożyczenia pozwala na dogodne warunku najmu.

Ekspres do kawy w każdym domu to podstawa!

Na co dzień pijesz kawę rozpuszczalną lub sypaną? Może chciałabyś/chciałbyś zmienić swoje nawyki i skosztować aromatycznej kawy z ekspresu? Świetnie się składa! Zamiast kupować w ciemno taki sprzęt, możesz najpierw spróbować różnorodnych modeli i dostosować wygodny w obsłudze dla siebie. Jak to zrobić? Dzierżawa i najem ekspresów – usługa, którą oferuje firma Wypożyczalnia Ekspresów. Przekonasz się, że poranna kawa z ekspresu w domu to zupełnie inna przyjemność! Tym bardziej, gdy przyjdą goście, zaskoczysz ich niepowtarzalnym smakiem. Dodatkowo zwrócisz uwagę na siebie poprzez nowy sprzęt, który poprzez wynajem zmieniasz, kiedy chcesz.

Koszty wynajmu ekspresu do kawy

Dzierżawa i najem ekspresów są różnorodne. Możliwość wyboru sprzętu opiera się o preferowany przez klienta model sprzętu, jego wielkość czy ilość kaw, które można zrobić w ciągu jednego dnia. Ceny rozpoczynają się od 35 zł brutto za dobę, po nawet 190 zł brutto. Całkowity koszt wyliczany jest proporcjonalnie do wytypowanego urządzenia oraz długości okresu wypożyczenia.

Modele ekspresów, które można wypróbować

Dzięki bogatej ofercie umożliwiającej dzierżawę i najem ekspresów każdy może skorzystać z ich różnych modeli. Umożliwia to degustację przygotowywania kaw na różne sposoby oraz decyzję, z którego ekspresu najwygodniej nam się korzysta. W ofercie Wypożyczalni Ekspresów można wydzierżawić lub nająć następujące marki ekspresów:

  • Saeco,
  • Siemens,
  • Nivona,
  • De`Longhi,
  • Jura,
  • Promac,
  • Sage,
  • Melitta,
  • Kaffit,
  • Casadio.

Dlaczego warto skorzystać z Wypożyczalni Ekspresów?

Wypożyczalnię Ekspresów tworzą wybitni specjaliści. Jest to pierwsza firma w Polsce, która oferuje takie możliwości dzierżawy, dokładając przy tym staranną jakość obsługi. Konsultanci służą pomocą przy docelowym wyborze odpowiedniego ekspresu, tak aby klient był w pełni zadowolony z wynajmu i delektował się codziennym smakiem aromatycznej kawy.

Twardość drewna kominkowego
Twardość to bardzo istotna cecha charakteryzująca drewno i jedna z najważniejszych wartości dotyczących drewna opałowego. Badana...